Gülmeye Hazır Olun! Tansu Dayan’ın Melis Sezen’in Tangosunu Taklit Ettiği Videosu İzleyenleri Kahkahaya Boğdu

İlginç dans performanslarına alıştığımız Melis Sezen’den geçtiğimiz haftalarda yine çok konuşulacak bir tango performansı geldi. Yeni dansıyla sosyal medyayı sallayan Melis Sezen’e yorumlar da gecikmedi. Taklitlerine her zaman güldüğümüz Tansu Dayan’dan da Melis Sezen parodisi gecikmedi tabiki. 

Buyurun detaylara birlikte bakalım ?

Sadakatsiz dizisi ile yıldızı bir anda parlayan Melis sezen, kısa süre içinde paylaşımlarıyla da son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Hem giydiği kıyafetlerle hem de yaptığı danslarla gündemde olan Melis Sezen, bazen eğlenceli bazen de tuhaf halleriyle bir şekilde gündemimizde kalıyor.

Genelde kendi evinde yaptığı dans videolarına alışık olduğumuz Sezen, bu sefer demir korkuluklarla, taşları savura savura yaptığı tango performansıyla görenleri şaşırttı.

Geçtiğimiz haftalardaki bu yeni dans performansıyla sosyal medyanın diline düşen Melis Sezen’e yorumlar ve parodiler de gecikmedi tabi ki.

Parodi videolarıyla kendine hem hayran bırakan hem de güldüren Tansu Dayan’ın Melis Sezen taklidi en az dans kadar ses getirdi desek yeridir.

Melis Sezen’in bu dansını tiye alan Tansu Dayan’ın “Yağ tulumu tangosu” notuyla paylaştığı esprili video diğer kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Tansu Dayan’ın videosuna gelen yorumlar ??

Tansu Dayan’ın videosunu izlemek için ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir