Gülben Ergen, Dövmeleri Hakkında Soru Soran Takipçisine Dikkat Çekici Bir Cevap Verdi!

Sosyal medyayı sık kullanan ve takipçileriyle sürekli iletişim halinde olan ünlülerimizden biri Gülben Ergen. Geçtiğimiz günlerde dövmeleri ile ilgili bir yorumda bulunan takipçisine saygısını bozmadan cevap verdi.

İşte detaylar ?

Gülben Ergen, şarkıcılığı, oyunculuğu ve yardımsever karakteriyle yıllardır hepimizin takip ettiği bir isim.

Oyunculuğu ve şarkıcılığının yanı sıra, açıklamaları, paylaşımları ve kavgalarıyla da magazin gündeminden hiç düşmüyor Gülben Ergen.

Gülben Ergen, Instagram’ı aktif kullanan ünlüler sıralamasında başı çeken kişilerden biri. Yorumların da hepsini okuduğunu zaman zaman verdiği cevaplarla gösteriyor ünlü güzel.

Gülben Ergen’in sağ elindeki oldukça büyük ve dikkat çekici olan Elif ve Vav dövmesini hepiniz görmüşsünüzdür. Başka dövmeleri de olmasına rağmen Ergen’in en dikkat çeken dövmesi buydu.

Gülben Ergen, bu dövmenin hikayesini ve anlamını şöyle anlatıyor:

Gülben Ergen, ‘Elif benim yaşam felsefeme çok uyuyor. Dimdik duruyor hep tek başına. Tek başınalığın ne kadar ağır bir anlam taşıdığını Elif’in hem dinimizdeki hem ismi hem manevi anlamını araştırdıktan sonra ben bir sene hayatımın çok zor bir dönemini yaşadım bu Elif’i tek başına taşımaya çalışırken. Olmuyormuş o tek başınalık. Bunu Tasavvuf hocalarım da söyledi tek başınalığın zorluğunu Elif ve Vav birleştiği zaman anne karnını temsil ediyor.’ diyerek açıklamıştı.

Gülben Ergen, çok önem verdiği bu dövme hakkında bir yorum yapan takipçisinin yorumuna kayıtsız kalmayarak cevap verdi..

İşte o yorum ve Gülben Ergen’in cevabı ?

Takipçisine saygı çerçevesinde cevap veren Gülben Ergen, bu dövmenin anlamı anlayabilmek için anlam dolu bir yüreğe sahip olmak gerektiğini söyledi.

Sizce Gülben Ergen bu cevabında haklı mı? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir