Mahir Akkoyun Kimdir? Mahir Akkoyun Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

Mahir Akkoyun, son zamanlarda sosyal medyada en sık konuşulan isimlerden birisi haline geldi. Yaptığı tasarımlarla adından söz ettiren Mahir Akkoyunlu hakkında yapılan araştırmalar da hız kazandı. Peki sosyal medyada ‘Erdoğan sayesinde’ çıkartmaları ile tanınan Mahir Akkoyun kimdir, kaç yaşında, nereli?

İşte detaylar…

Mahir Akkoyun Kimdir?

Mahir Akkoyun, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. 2020 yılında mezuniyetinin ardından iş hayatına atılmıştır. Şu anda İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Sanat Yönetmeni olarak görev almaktadır.

Mahir Akkoyun’un Mesleği Nedir?

Mahir Akkoyun, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın afiş tasarımcısı olarak görev almaktadır. Akkoyun, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan ödüllü oyun Mor Şalvar, Azizname, Bahar Noktası ve 3 Nalla 1 At gibi oyunların afiş tasarımlarını geçekleştirmiştir. Aynı zamanda farklı alanlarda da grafik tasarımcısı olarak görev almaya devam etmektedir. 

Mahir Akkoyun, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Logo Yarışmacılık Birincilik Ödülü başta olmak üzere birkaç farklı ödüle de layık görülmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir